Tidslinje søndag

  • 09:00
    09:00
    Åpen Klasse

    MCC
    Fra Mysen, Østfold

  • 09:04
    09:04
    Senior Cheer Advanced

    Midas
    Fra Oslo

  • 09:08
    09:09
    09:08 09:09

    BSK Bumblebees
    Fra Sørumsand , Akershus

  • 09:12
    09:13
    09:12 09:13
    Senior Cheer Advanced

    KSI Topaz
    Fra Kristiansand, Agder

  • 09:16
    09:17
    09:16 09:17

    TC Panthers
    Fra Tønsberg, Vestfold

  • 09:20
    09:21
    09:20 09:21
    Senior Cheer All Girl Elite

    NTNUI
    Fra Trondheim, Trøndelag

  • 09:24
    09:25
    09:24 09:25
    Åpen Klasse

    North Nova
    Fra Bodø, Nordland

  • 09:28
    09:30
    09:28 09:30
    Senior Cheer All Girl Elite

    Ørskog Angels
    Fra Ørskog, Møre og Romsdal

  • 09:32
    09:35
    09:32 09:35

    Crystals Cheerteam
    Fra Kongsvinger, Innlandet

  • 09:36
    09:40
    09:36 09:40
    Senior Cheer All Girl Elite

    BTSI
    Fra Bergen, Vestland

  • 09:40
    09:44
    09:40 09:44

    SC Rebels
    Fra Son, Akershus

  • 09:44
    09:50
    09:44 09:50
    Senior Cheer All Girl Elite

    Nixies
    Fra Trondheim, Trøndelag

  • 09:48
    09:54
    09:48 09:54
    Senior Cheer Median

    Pride Cheerleading
    Fra Porsgrunn, Telemark

  • 09:52
    10:00
    09:52 10:00
    Senior Cheer Coed Elite

    STF Patriots
    Fra Sarpsborg, Østfold

  • 09:56
    10:04
    09:56 10:04
    Senior Cheer Median

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 10:00
    10:09
    10:00 10:09
    Senior Cheer Coed Elite

    Dogbay
    Fra Hundvåg, Rogaland

  • 10:04
    10:13
    10:04 10:13
    Senior Cheer Median

    BTSI
    Fra Bergen, Vestland

  • 10:08
    10:17
    10:08 10:17
    Senior Cheer Coed Elite

    HCT Angels
    Fra Hamar, Innlandet

  • 10:12
    10:22
    10:12 10:22
    Senior Cheer Median

    NTNUI
    Fra Trondheim, Trøndelag

  • 10:16
    10:26
    10:16 10:26
    Senior Cheer Coed Elite

    Pride Cheerleading
    Fra Porsgrunn, Telemark


  • Pause

  • 11:04
    11:04
    Junior Pom
    NM kategori

    Swans Cheerdance
    Fra Gjøvik, Innlandet

  • 11:08
    11:08
    Youth Cheer All Girl Advanced
    NM kategori

    Ørskog Angels
    Fra Ørskog, Møre og Romsdal

  • 11:12
    11:12
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 11:16
    11:16
    Junior Pom
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud

  • 11:20
    11:20
    Youth Cheer All Girl Advanced
    NM kategori

    Nixies
    Fra Trondheim, Trøndelag

  • 11:24
    11:24
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    West Coast Insanity
    Fra Haugesund, Rogaland

  • 11:28
    11:28
    Junior Pom
    NM kategori

    Sirens Cheerdance klubb
    Fra Drammen, Buskerud

  • 11:32
    11:32
    Youth Cheer All Girl Advanced
    NM kategori

    West Coast Insanity
    Fra Haugesund, Rogaland

  • 11:36
    11:36
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    Diamonds
    Fra Stavanger, Rogaland

  • 11:40
    11:40
    Junior Pom
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud

  • 11:44
    11:44
    Youth Cheer All Girl Advanced
    NM kategori

    Charmers
    Fra Bærum, Akershus

  • 11:48
    11:48
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    OCT Galaxy
    Fra Oslo

  • 11:52
    11:52
    Senior Pom
    NM kategori

    Step Up Danseklubb
    Fra Oslo

  • 11:56
    11:56
    Youth Cheer All Girl Advanced
    NM kategori

    OCT Galaxy
    Fra Oslo

  • 12:00
    12:00
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    Charmers
    Fra Bærum, Akershus

  • 12:04
    12:04
    Senior Pom
    NM kategori

    BTSI
    Fra Bergen, Vestland

  • 12:08
    12:08
    Youth Cheer Coed Advanced
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 12:12
    12:12
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 12:16
    12:16

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 12:20
    12:20
    Youth Cheer Coed Advanced
    NM kategori

    Diamonds
    Fra Stavanger, Rogaland

  • 12:24
    12:24
    Junior Cheer All Girl Elite
    NM kategori

    Viqueens
    Fra Oslo

  • 12:28
    12:28

    Sirens Cheerdance klubb
    Fra Drammen, Buskerud

  • 12:32
    12:32
    Youth Cheer Coed Advanced
    NM kategori

    Viqueens
    Fra Oslo

  • 12:36
    12:37
    12:36 12:37
    Senior Pom
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud


  • Pause

  • 13:30
    13:30
    Junior Hip Hop
    NM kategori

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 13:34
    13:34
    Junior Cheer Coed Elite
    NM kategori

    Charmers
    Fra Bærum, Akershus

  • 13:39
    13:39
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    Diamonds
    Fra Stavanger, Rogaland

  • 13:43
    13:43
    Junior Hip Hop
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud

  • 13:47
    13:47
    Junior Cheer Coed Elite
    NM kategori

    Infinity
    Fra Skien, Telemark

  • 13:52
    13:52
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    Storm
    Fra Bergen, Vestland

  • 13:56
    13:56
    Junior Hip Hop
    NM kategori

    RCD
    Fra Askim, Akershus

  • 14:00
    14:00
    Junior Cheer Coed Elite
    NM kategori

    UGT Miracle
    Fra Jessheim, Akershus

  • 14:05
    14:05
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 14:09
    14:09
    Junior Hip Hop
    NM kategori

    JUMP Dansestudio
    Fra Bærum, Akershus

  • 14:13
    14:13
    Junior Cheer Coed Elite
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 14:18
    14:18
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    Viqueens
    Fra Oslo

  • 14:22
    14:23
    14:22 14:23

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 14:26
    14:26
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    OCT Galaxy
    Fra Oslo

  • 14:31
    14:31
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    OCT Galaxy
    Fra Oslo

  • 14:35
    14:35
    Junior Hip Hop
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud

  • 14:39
    14:39
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    BTSI
    Fra Bergen, Vestland

  • 14:44
    14:44
    Senior Cheer All Girl Premier
    NM kategori

    Viqueens
    Fra Oslo

  • 14:48
    14:48

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 14:52
    14:52
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    Midas
    Fra Oslo

  • 14:56
    14:56
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    JUMP Dansestudio
    Fra Bærum, Akershus

  • 15:00
    15:00
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    Nixies
    Fra Trondheim, Trøndelag

  • 15:04
    15:05
    15:04 15:05
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud

  • 15:08
    15:09
    15:08 15:09
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 15:12
    15:13
    15:12 15:13
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    ECT Eagles
    Fra Hokksund, Buskerud

  • 15:16
    15:19
    15:16 15:19
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    Viqueens
    Fra Oslo

  • 15:20
    15:23
    15:20 15:23
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    RCD
    Fra Askim, Akershus

  • 15:24
    15:28
    15:24 15:28
    Senior Cheer Coed Premier
    NM kategori

    NRC Tigers
    Fra Lørenskog, Akershus

  • 15:28
    15:32
    15:28 15:32
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    JUMP Dansestudio
    Fra Bærum, Akershus

  • 15:35
    15:39
    15:35 15:39
    Senior Hip Hop
    NM kategori

    KCD
    Fra Kongsberg, Buskerud